Дистанційна освіта для кожного
Прийом учнів
Вступ учнів
до Центру освіти «Global»
На дистанційну форму здобуття освіти, екстернатну форму здобуття освіти (екстернат) та сімейну (домашню) форму здобуття освіти:
Учні (учениці) 1-8, та 10 класів приймаються до школи в будь-який час. Учні (учениці) 9 та 11 класів приймаються до школи не пізніше ніж за 3 місяці до проведення річного оцінювання чи державної підсумкової атестації.
Важливо
Для осіб, які здобували чи здобувають освіту за кордоном, а також для осіб, які проживали чи проживають на тимчасово окупованій території України, території проведення антитерористичної операції, неконтрольованій території або на території населених пунктів на лінії зіткнення, зарахування (переведення) до школи здійснюється протягом усього календарного року.
Для вступу необхідно подати документи:
заява батьків або осіб, які їх замінюють (зразок заяви висилаємо за запитом)
копія свідоцтва про народження дитини або паспорт та індентифікаційний код (для тих, кому виповнилося 14 років)
фото формату 3х4 см.
особова справа учня (учениці) з
попереднього місця навчання при ії наявності
свідоцтво про базову загальну середню освіту (для учнів, що закінчили 9 класів)
табель та/або виписка оцінок за поточний навчальний період (при переході впродовж навчального року) при його наявності.
Форма подання документів:
2. Якщо Ви перебуваєте за межами України, на тимчасово окупованій українській території або в іншому місті вступити до школи можливо без фізичної присутності заявника.
1. Особисто за адресою: м. Одеса, вул. Грецька, 44 офіс 415
Важливо
Для родин учнів/екстернів, що проживають (знаходяться)
на тимчасово окупованих територіях України або виїхали з цих територій та не мали можливості забрати документи з попереднього місця навчання:

Для Вас спрощено процедуру вступу до школи, а саме: Ви маєте право не надавати особову справу дитини з попереднього місця навчання. При зарахуванні Адміністрація нашої школи самостійно оформить особову справу учня(учениці).
Для зарахування учня(учениці) до старшої школи (з 10-го класу) потрібно надати свідоцтво про базову загальну середню освіту державного зразка. У випадку відсутності вказаного документа про освіту учні можуть бути зарахованими лише до основної школи (до 9 класу). Такі учні можуть завершити опанування навчальної програми 9 класу екстерном та в найкоротший термін отримати відповідний документ про освіту і продовжити навчання у 10 класі за обраною формою навчання у тому ж навчальному році.
Порядок подання документів:
6
Починайте навчання:
Після укладення договору та оплати навчання, дитина зараховується до школи. Вам надається доступ до особистого кабінету учня, стають доступними уроки. У кожного класу є свій класний керівник, який буде стежити за успішністю вашої дитини і підтримувати з вами зв'язок.
При необхідності ми, як і будь-яка інша школа, можемо надати Вам всі необхідні довідки з місця навчання: для консульства або посольства, академічну довідку (кількість годин та бали), характеристику учня, характеристику для військкомату та багато інших.
Підпишіть договір:
Договір можна підписати особисто у нашому офісі, чи отримавши його поштою, «новою поштою» за вказаною Вами адресою. Підписаний договір (один екземпляр) необхідно направити до нашого офісу поштою, «новою поштою» або надіслати на електронну пошту.
Важливо: учні/екстерни, що проживають (знаходяться) на тимчасово окупованих територіях можуть отримати договір в електронному вигляді на Вашу електронну адресу. Потім примірник договору необхідно роздрукувати, підписати, відсканувати і надіслати на нашу електронну пошту (ел. адреса: 20globalschool@gmail.com).
5
4
Подайте документи до нашої школи:
Передати нам всі документи ви можете як особисто, відвідавши наш офіс так і поштою, «новою поштою»:
особисто та поштою за адресою: 65026
м. Одеса, вул. Грецька, 44 офіс 415,
"новою поштою": 95 відділення (м. Одеса, вул. Грецька, 3/4)
Важливо: учні/екстерни, що проживають (знаходяться) на тимчасово окупованих територіях можуть подати всі документи в електронному вигляді (ел. адреса: 20globalschool@gmail.com). Заяву та анкету необхідно роздрукувати, підписати, відсканувати і надіслати разом з іншими документами на нашу електронну адресу.
Заберіть документи зі старої школи:
Щоб отримати особову справу учня, необхідно у школі, де навчалися, написати заяву про переведення учня і надати довідку, отриману у нас.
Важливо: за законом навчальний заклад не має права безпідставно утримувати особову справу учня. Подібні дії зазвичай присікаються заявою в районне управління з питань освіти або заявою до прокуратури. Якщо всі бюрократичні питання затягуються, Ваша дитина може вступити до нашої школи як «Слухач» і почати навчання вже зараз. Коли всі питання з документами будуть урегульовані, учень автоматично буде переведений до нашої школи зі збереженням всіх відміток та успіхів.
3
Заберіть довідку із нашої школи:
Наші співробітники нададуть вам довідку з "мокрою печаткою", на підставі якої Ви зможете забрати в своїй попередній школі особову справу учня. Цю довідки ми можемо надіслати електронною поштою, видати при особистій зустрічі в нашому офісі або відправити поштою, «новою поштою» у будь-який населений пункт України.
2
Зв'яжіться з нами:
З нами можна зв'язатися будь-яким зручним способом:
1. за телефоном: +380672757789
2. електронною поштою: 20globalschool@gmail.com
3. особисто за адресою: м.Одеса, вул.Грецька, 44 офіс 415
1
Надішліть контакту інформацію, і ми з вами зв'яжемось
Є запитання?
Предмети
Математика
5-9 клас базова середня освіта
Українська мова
Алгебра
Німецька мова(додатково)
Всесвітня історія
Історія України
1-4 клас початкова освіта
Українська література
Українська мова
Біологія
Фізична культура
Географія
Англійська мова
Інформатика
Англійська мова
Я досліджую світ
Хімія
Інформатика
10-11 клас профільна середня освіта
Українська мова
Зарубіжна література
Зарубіжна література
Дизайн і технології
Українська література
Всесвітня історія
Основи правознавства
Німецька мова(додатково)
Мистецтво
Хімія
Англійська мова
Геометрія
Інформатика
Біологія
Мистецтво
Географія
Основи здоров'я
Фізика
Мистецтво
Захист України
Фізична культура
Фізична культура
Українська література
Громадянська освіта
Історія України
Фізика
Алгебра
Геометрія
Астрономія
Майстри своєї справи
Наші вчителі
Директор школи «Global» Ковальова Людмила Іванівна
«З дитинства подобалась українська пісня, дотепне українське слово, народний гумор.
А ще люблю людей, спілкування з ними і щось цікаве перейняти від них.
Учительська професія все це дає.
Від дітей навчаєшся нового, йдеш з ними в ногу, від колег і старших людей - терпіння, витримки й мудрості.
Бути вчителем - це самому вчитися все життя!»