Дистанційна освіта для кожного
Прийом учнів
Для осіб, які здобували чи здобувають освіту за кордоном, а також для осіб, які проживали чи проживають на тимчасово окупованій території України, території проведення антитерористичної операції, неконтрольованій території або на території населених пунктів на лінії зіткнення, зарахування (переведення) до школи здійснюється протягом усього календарного року.
Важливо
Учні (учениці) 1-8, та 10 класів приймаються до школи в будь-який час. Учні (учениці) 9 та 11 класів приймаються до школи не пізніше ніж за 3 місяці до проведення річного оцінювання чи державної підсумкової атестації.
На дистанційну форму здобуття освіти, екстернатну форму здобуття освіти (екстернат) та сімейну (домашню) форму здобуття освіти:
Вступ учнів
до Центру освіти «Global»
табель та/або виписка оцінок за поточний навчальний період (при переході впродовж навчального року) при його наявності.
свідоцтво про базову загальну середню освіту (для учнів, що закінчили 9 класів)
особова справа учня (учениці) з
попереднього місця навчання при ії наявності
фото формату 3х4 см.
копія свідоцтва про народження дитини або паспорт та індентифікаційний код (для тих, кому виповнилося 14 років)
заява батьків або осіб, які їх замінюють (зразок заяви висилаємо за запитом)
Для вступу необхідно подати документи:
-«Нова пошта»: 95 відділення (м. Одеса, вул. Грецька, 3/4)
-«Укрпошта» (рекомендованим листом) за адресою: 65026 м. Одеса, вул. Грецька, 44 офіс 415
-скановані копії заяви та документів
електронною поштою: 20globalschool@gmail.com
1. Особисто за адресою: м. Одеса, вул. Грецька, 44 офіс 415 (у зв'язку з пандемією прийом здійснюється за попереднім записом)
2. За Вашим бажанням, а також якщо Ви перебуваєте за межами України, на тимчасово окупованій українській території вступити до школи можливо без фізичної присутності заявника, використовуючи сучасні засоби електронного та поштового зв`язку:
Форма подання документів:
Для родин учнів/екстернів, що проживають (знаходяться)
на окупованих територіях (АР Крим, зона проведення АТО, населені пункти на лінії зіткнення) або виїхали з цих територій та не мали можливості забрати документи з попереднього місця навчання:

Для Вас спрощено процедуру вступу до школи, а саме: Ви маєте право не надавати особову справу дитини з попереднього місця навчання. При зарахуванні Адміністрація нашої школи самостійно оформить особову справу учня(учениці).
Для зарахування учня(учениці) до старшої школи (з 10-го класу) потрібно надати свідоцтво про базову загальну середню освіту державного зразка. У випадку відсутності вказаного документа про освіту чи наявності документів про базову загальну середню освіту, виданих на окупованих територіях, учні можуть бути зарахованими лише до основної школи (до 9 класу). Такі учні можуть завершити опанування навчальної програми 9 класу екстерном та в найкоротший термін отримати відповідний документ про освіту і продовжити навчання у 10 класі за обраною формою навчання у тому ж навчальному році.
Важливо
Порядок подання документів:
6
Починайте навчання:
Після укладення договору та оплати навчання, дитина зараховується до школи. Вам надається доступ до особистого кабінету учня, стають доступними уроки. У кожного класу є свій класний керівник, який буде стежити за успішністю вашої дитини і підтримувати з вами зв'язок.
При необхідності ми, як і будь-яка інша школа, можемо надати Вам всі необхідні довідки з місця навчання: для консульства або посольства, академічну довідку (кількість годин та бали), характеристику учня, характеристику для військкомату та багато інших.
Підпишіть договір:
Договір можна підписати особисто у нашому офісі, чи отримавши його поштою, «новою поштою» за вказаною Вами адресою. Підписаний договір (один екземпляр) необхідно направити до нашого офісу поштою, «новою поштою» або надіслати на електронну пошту.
Важливо: учні/екстерни, що проживають (знаходяться) на окупованих територіях (АР Крим, зона проведення АТО, населені пункти на лінії зіткнення) можуть отримати договір в електронному вигляді на Вашу електронну адресу. Потім примірник договору необхідно роздрукувати, підписати, відсканувати і надіслати на нашу електронну пошту (ел. адреса: 20globalschool@gmail.com).
5
4
Подайте документи до нашої школи:
Передати нам всі документи ви можете як особисто, відвідавши наш офіс так і поштою, «новою поштою»:
особисто та поштою за адресою: 65026
м. Одеса, вул. Грецька, 44 офіс 415
"новою поштою": 95 відділення (м. Одеса, вул. Грецька, 3/4)
Важливо: учні/екстерни, що проживають (знаходяться) на окупованих територіях (АР Крим, зона проведення АТО, населені пункти на лінії зіткнення) можуть подати всі документи в електронному вигляді (ел. адреса: 20globalschool@gmail.com). Заяву та анкету необхідно роздрукувати, підписати, відсканувати і надіслати разом з іншими документами на нашу електронну адресу.
Заберіть документи зі старої школи:
Щоб отримати особову справу учня, необхідно у школі, де навчалися, написати заяву про переведення учня і надати довідку, отриману у нас.
Важливо: за законом навчальний заклад не має права безпідставно утримувати особову справу учня. Подібні дії зазвичай присікаються заявою в районне управління з питань освіти або заявою до прокуратури. Якщо всі бюрократичні питання затягуються, Ваша дитина може вступити до нашої школи як «Слухач» і почати навчання вже зараз. Коли всі питання з документами будуть урегульовані, учень автоматично буде переведений до нашої школи зі збереженням всіх відміток та успіхів.
3
Заберіть довідку із нашої школи:
Наші співробітники нададуть вам довідку з "мокрою печаткою", на підставі якої Ви зможете забрати в своїй попередній школі особову справу учня. Цю довідки ми можемо надіслати електронною поштою, видати при особистій зустрічі в нашому офісі або відправити поштою, «новою поштою» у будь-який населений пункт України.
2
Зв'яжіться з нами:
З нами можна зв'язатися будь-яким зручним способом:
1. за телефоном: +380681253354
2. електронною поштою: 20globalschool@gmail.com
3. особисто за адресою: м.Одеса, вул.Грецька, 44 офіс 415 (у зв'язку з пандемією прийом здійснюється за попереднім записом)
1
Надішліть контакту інформацію, і ми з вами зв'яжемось
Є запитання?
Предмети
Мистецтво
Дизайн і технології
Інформатика
Я досліджую світ
Англійська мова
Фізична культура
Українська мова
1-4 клас початкова освіта
Математика
Українська література
Фізика
Фізична культура
Основи здоров'я
Мистецтво
Геометрія
Основи правознавства
Зарубіжна література
Хімія
Англійська мова
Інформатика
Географія
Біологія
Українська література
Історія України
Всесвітня історія
Німецька мова(додатково)
Алгебра
Українська мова
5-9 клас базова середня освіта
Астрономія
Геометрія
Алгебра
Історія України
Громадянська освіта
Фізична культура
Захист України
Мистецтво
Фізика
Географія
Біологія
Інформатика
Англійська мова
Хімія
Німецька мова(додатково)
Всесвітня історія
Українська література
Зарубіжна література
Українська мова
10-11 клас профільна середня освіта
Майстри своєї справи
Наші вчителі
«У сфері освіти я вже 16 років, викладаю англійську мову. З самого дитинства я знала, що буду вчителем, так як в моїй родині - династія вчителів. Закінчивши педагогічний університет, я втілила свою мрію дитинства і продовжила династію викладачів. Мені імпонує вислів відомого педагога та психолога Ш. Амонашвілі : "Даруй себе дітям! Будь терплячим у чеканні дива і будь готовим до зустрічі з ним в дитині.»
Директор Центру освіти «Global» Лончак Тетяна Миколаївна
Шуба Наталія Федорівна
Вчитель історії і правознавства, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист», «відмінник освіти»
«Завжди, з самого дитинства, я знала, що буду вчителем, тільки не могла обрати: філологія чи математика ? Любов до історії прийшла до мене у випускному класі з приходом нової вчительки. Вона запросила нас на курс «Історія дипломатії». Заняття відвідувала я одна…
Так проблема вибора майбутньої спеціалізації для мене перестала існувати.
Я щаслива людина: більше 40 років спілкування з дітьми лише примножили бажання передати свою любов до предмета, допомогти моїм учням розвивати допитливість і здатність до пізнання, закладену в людині самою природою.
Високі бали на ЗНО, які отримають мої випускники, є дуже важливим критерієм. Але, на мій погляд, найголовнішим є формування особистості школярів. Сподіваюсь, що знання і розуміння минулого людства, культурних, релігійних, національних традицій, основ розвитку громадянського суспільства і права допоможуть моїм учням спілкуватися, працювати, мандрувати і, звичайно, бути відповідальними громадянами й осягнути своє місце в суспільстві.»

Ковальова Людмила Іванівна
Вчитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист», «відмінник освіти»
«З дитинства подобалась українська пісня, дотепне українське слово, народний гумор.
А ще люблю людей, спілкування з ними і щось цікаве перейняти від них.
Учительська професія все це дає.
Від дітей навчаєшся нового, йдеш з ними в ногу, від колег і старших людей - терпіння, витримки й мудрості.
Бути вчителем - це самому вчитися все життя!»

Корчиньска Олена Володимирівна
Вчитель математики та інформатики, «спеціаліст другої категорії»
«Моє завдання:
Зробити навчання цікавим.
Виростити дітей активними співбесідниками, впевненими у своїх силах та можливостях.

Як садівник доглядає молоді саженці, так і я - допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими, творчими, здатними примножувати добро. Я вірю в своїх учнів!»
Лайко Олена Володимирівна
Вчитель фізики та інформатики, «спеціаліст вищої категорії»
«Хочеш бути щасливим — будь ним!»
Цитата. П. Л. Капиця: «Ніщо не заважає людині завтра ще стати розумнішим, ніж він був вчора".»

Гурдя Тетяна Дмитрівна
Вчитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»
«Працюю на педагогічній ниві 25 років. Готую до ЗНО, з 2008 року є членом обласної експертної групи з перевірки власного висловлення ЗНО.
Прищеплюю любов, силу художнього слова, яке потім переростає в людську порядність, любов до людей та рідного краю.
Чим більше вчу дітей, тим більше відчуваю відповідальність. Мені довірили маленьку дитячу душу, а я маю допомогти створити людину і не просто Людину, а грамотну oсобистість. Обожнюю афоризми Г. С. Сковороди, притримуючись його вчення "живу, як вчу"»

Безрук Наталія Олександрівна
Вчитель зарубіжної літератури та англійської мови, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»
"Скільки себе пам'ятаю - постійно читаю.Найбільше подобається художня література. Можна довго говорити, що нам дає читання, особисто для мене - це подорож в інші світи, спостереження за поведінкою інших в тій чи іншій ситуації, можливість побачити самого себе. А іноземні мови дають можливість читати мовою оригіналу. Крім того, спілкування без бар'єрів, без меж. Чого і вчу всіх дітей. А від дітей вчусь нового погляду на життя. Тому і вважаю роботу з дітьми,як взаємообмін - інформацією, поглядами, світосприйняттям. "Я боюсь стать таким, как взрослые, которым ничто не интересно, кроме цифр" чи інша "Alle großen Leute waren einmal Kinder, aber nur wenige erinnern sich daran". Ці цитати А.де Сент-Екзюпері ще більше мені допомагають зрозуміти дитину...
And my goal is not to be better than anyone else. But better than I used to be"

Руденко Вікторія Володимирівна
Вчитель історії і географії, «спеціаліст віщої категорії», магістр історії
З дитинства хотіла стати вчителем. Мріяла подорожувати та вивчати історію різних місцевостей. Мрії здійснилися! Моє навчальне кредо: цікавість, доступність і практичність.
"Може, маленька дитина повторює те, що було вже зроблено, створено іншими людьми, але якщо це діяння – плід її власних зусиль, – вона творець; її розумова діяльність – творчість." В. Сухомлинський. Тому намагаюся додавати творчі хвилинки на уроки , щоб учні могли мислити креативно .
Живу і працюю за висловом В. Сухомлинського: «Серце віддаю дітям».
Філіпова Тетяна Віленівна
Вчитель математики, «старший вчитель», «вчитель-методист»
«У 1990 році закінчила Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова, механіко-математичний факультет за спеціальністю «алгебра» . Мені часто діти ставлять питання: «Навіщо мені в житті потрібна математика? Адже існують гаджети, на яких можна все підрахувати?» Згодна цілком, вже не «круто» обчислювати в стовпчик. Тоді, я ставлю зустрічне питання: «А чи знаєш ти, що математика - це не тільки нудні формули...» Завжди готова на будь-який діалог. Математика - мода і дизайн, нумерологія, астрономія, фінансові піраміди, архітектура, живопис, музика... А ще - хочеш зняти стрес вирішуй геометрію! Допомагає, перевірено! Якщо поєднати математику з фізикою - ще «крутіше», але це буде зовсім інша історія... Не бійся труднощів, допоможу. Постараюсь, щоб ти полюбив цей предмет. «Кохання - це теорема, яку щодня треба доводити» - Архімед.»
Ніколаєва Олена Іванівна
Вчитель хімії, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»
Працюю в школі протягом 34 років. Завдяки медичній освіті, а пізніше освіті, яку отримала в університеті І.І.Мечнікова, на хімічному факультеті, із задоволенням і хімію, і початкові знання з питань здоров'я людини, фізичної культури.⛹
За роки праці з дітьми зрозуміла, що вони мене надихають на постійний професійний зріст. Все життя намагаюсь слідувати принципу:"Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники" Томаса Фулера
Мироненко Тетяна Михайлівна
Вчитель хімії, біології та екології, «спеціаліст першої категорії»
«Головне для мене - не лише знання свого предмету, уміння доступно його викладати, а й повага до дітей, вірити в кожного з них. Вміння знаходити «перлину» в кожній «мушлі». Бути не лише наставником, а й другом. Труднощі, невдачі, розчарування відступають, коли бачиш вогник в очах своїх учнів.


Моя задача – виховувати «звичку до праці благородну». Саме вона – основа майбутнього щастя, духовного збагачення. Приємно спостерігати, як зростають і розвиваються мої учні, а разом з ними і я.


Сенс моєї професії закладений в словах Бернарда Шоу : « Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!»

Закревська Дар'я Сергіївна
Вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії»
«Вважаю, що Учитель – це не професія, а спосіб життя. Інакше сказати не можна, адже думки вчителя постійно про школу: вдень, ввечері, вночі, і навіть під час канікул. Бути вчителем - це означає знову і знову проживати дитинство з кожною дитиною, бачити світ його очима. Я люблю свою професію і мені важко уявити себе кимось іншим.»
Цикал Ірена Юріївна
Вчитель початкових класів, викладач інформатики, «спеціаліст другої категорії»
«Для мене школа - це творчий світ, де кожен урок неповторний, це нескінченна дорога до світу пізнання.

Сенс моєї професії розкритий в словах Л.М Толстого: «Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде хороший вчитель. Якщо вчитель має тільки любов до учня, як батько, мати, - він буде краще того вчителя, який прочитав усі книжки, але не має любові ні до справи, ні до учнів. Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він - досконалий учитель».

Бочкарьова Анастасiя Iгорiвна
Вчитель англійської мови, «спеціаліст першої категорії»
«У 2003 році я закінчила факультет Романо-германської філології та маю повну вищу освіту за спеціальністю «англійська мова та література».
Найголовніша риса для мене— це любов до дітей. Кожна дитина унікальна. Не можна всіх дітей порівняти.
Я вважаю, що дуже важливо бути справжнім другом для кожного. Тому що діти навчаються в того, кого люблять. Друга, і не менш важлива риса для мене— здатність відійти від авторитарного формату і бути на рівні з дітьми. Якщо ми будемо на одному рівні з дітьми, то можна навчитися від них не менше, ніж вони навчаться від нас.
Є правильний вислів Альберта Ейштейна, який мені імпонує "It is the supreme art of the teacher to awaken joy in creative expression and knowledge" («Велика творчість вчителя- вміння пробудити радість від творчого вираження та набуття знань»).
Кредо мого життя- усмішка дітей!
Діти - це моє натхнення!»

Пономаренко Катерина Володимирівна
Вчитель хімії, біології та екології, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист»
«Навчання - це про любов. Ви зможете любити, і вони будуть любити вас.

Мені пощастило виховувати дітей протягом кількох поколінь, і я рада знати, що я особлива людина для багатьох Добрих Людей. Не має значення, які предмети я викладаю. Найголовніше, що я усвідомлюю, як мої слова, мій стиль спілкування, моя позиція, чесність, увага, довіра та глибока повага до учнів впливають на їх формування.

Люблю постійно бути в русі. Моя улюблена цитата «Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше!» (Л. Керол "Аліса в Країніраїні Чудес")».
Гуд Ольга Василівна
Вчитель математики, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель»
«Бути вчителем - це відчувати свою відповідальність, пишатися кожною перемогою, здобутою учнями. Усвідомлювати, що кладучи свою цеглину, ти допомагаєш будувати світ»

А. Де С. Екзюпері

Для мене учитель - це покликання. Ще маленькою мені подобалося навчати своїх подруг, виставляти їм оцінки. До закінчення школи питання «ким бути» було вирішене. При виборі спеціальності перемогла любов до математики.
За роки роботи в школі виробила власний стиль, для якого характерний, перш за все, щира любов до дітей, турбота про їхній всебічний розвиток, творче мислення і високий моральний дух. Намагаюся зігріти своїм серцем і зрозуміти кожну дитину.
Мельничук Євгенія Анатоліївна
Вчитель початкових класів, «спеціаліст вищої категорії», «старший вчитель», регіональний тренер НУШ
Чому серед всіх професій я обрала саме професію вчителя? Напевне тому, що взявши дитину за руку, я можу повести її в цікавий і захоплюючий світ науки, адже кожна дитина – зірочка, яка до пори, до часу стримує свій блиск. Тому, що піднімаючись по східцях знань, я можу спостерігати, як зростають і розвиваються мої учні, а разом з ними зростаю і розвиваюсь і я. Тому, що я відчуваю задоволення від своєї праці, коли на один щабель поряд зі мною стає мій учень, і я відчуваю, що він може і мусить самостійно іти далі.